Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçe : Türkiye’deki Poliüretan dekorasyon ürünlerinin imalat sektörünün öncülerinden olan “Polure” markamız, 2005 yılında, aile mesleğinin devamı olarak kuruldu. Sektöre, kaliteli ve köklü bir değişim getirmek amacıyla yola çıkan Hasan KORKUT, ilk imalatını Kocaeli Çayırova’da açtı. İlk fabrikamızın açılmasıyla birlikte poliüretan sektörüne de yeni bir soluk gelmiş oldu.

Markamızın yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli ve eşsiz imajının arkasında farklılık yatmaktadır. Kurulduğu ilk günden itibaren çizgisinden ödün vermeyen Polure, Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir.
Türkiye’nin üreten gücü olarak yeni hedefler doğrultusunda ilerlemekteyiz. Tüketiciye destek olmak amacıyla üretimden teslimata kadar tüm süreçleri kendi bünyemizde yönetme kararı alıp, ürünlerimizi en iyi kalitede daha uyguna sunmayı başararak Poliüretan dekorasyon ürünlerine farklı bir yaklaşım getirmekteyiz.

Firmamızın geniş üretim kanallarına sahip olması, Alandaki teknolojik gelişmeleri günü gününe takip ederek bünyesine dâhil etmesi, Hızlı ve kaliteli satış sonrası hizmetlerine sahip olması firmamızı sektördeki diğer firmalardan farklı kılan unsurlardır. Şirketimizin bildirimi olan;

Vizyon: Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle Poliüretan dekorasyon ürünleri üretmek.

Misyon: Müşteri beklentileri doğrultusunda; her yaşam alanına güven, kalite, değer katan, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini ar-ge özgün model ve tasarımlarıyla kilim gibi dokuyan, farklı, belirleyici, çevreye duyarlı, topluma saygılı, ülke ekonomisine katkı sağlayan, çalışanıyla, tüketicisiyle mutlu “Polure” ailesi oluşturmak.

This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.